Plautuvės Schock Greenwich N-100L (spalvų pasirinkimas)

 • Kraunamos nuotraukos
  44900
  Į krepšelį 

  Aukščiausios kokybės CRISTADUR® paviršius. Šilkinė išvaizda ir malonus lietimo jausmas.

 • Akmens masės plautuvės Schock Greenwich N-100L

  Patentuotas, pelnęs daugybe apdovanojim, aukščiausios kokybės CRISTADUR® paviršius įtikina šilkine išvaizda ir maloniu lietimo jausmu. Intensyviai spindinčios spalvos ir lengvai prižiūrimas paviršius, turintis drėgmės atstumiantį efektą. Kvarco pagrindu sukurtos CRISTADUR® plautuvės ypač lengvai valomos, prižiūrimos, bei atsparios kasdieniame naudojime.

  Granito kriauklės, pagamintos iš aukščiausios kokybės CRISTADUR® medžiagos, pelnė ne tik daugybę dizaino apdovanojimų, bet ir užkariavo vartotojų širdis. Nenuostabu, nes CRISTADUR® plautuvės ne tik gražios, bet ir ypatingai aukščiausios kokybės. Rankų darbas Vokietijoje ir iki 70–75% natūralaus kvarco smėlio - sunkiausios granito dalies - tiesiog suteikia geriausias prielaidas, kad šis produktas Juns džiugintų ilgą laiką .

  CRISTADUR® modelius galima dar patobulinti, naudojant papildomas detales ir priedus (pvz., kitos spalvos matomas dalis).

  • Montuojama po stalviršiu
  • Schock CRISTADUR® medžiaga
  • Skirta 60 cm spintelei
  • Dubens gylis 200 mm
  • Komplektuojama su vandens nuvedimo priedais, tvirtinimo elementais ir sifonu.

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų klausimo el. paštu info@eurobuitis.lt.

  Garantija 24 mėnesiai.
  Daugiau pasiūlymų rasite skyriuje plautuvės