Prekių pristatymas

 • Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu.Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes per 3-7 d.d.. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
   
  Prekės paprastai pristatomos 8-17 val.
  Pristatymo kaina Lietuvoje otrentaciniai:
  0-10 Kg — 3 EUR*
  10-60 Kg — 6 EUR *
  60-100 Kg — 11 EUR *
  100- Kg — 17 EUR*

  Svoris sumuojasi, vadinasi perkant daugiau pristatymas kainuos mažiau.
  * Išskyrus Kuršių Neriją.
  Vairuotojas padės užnešti prekes nemokamai, tačiau prekėms sunkesnėms nei 30 Kg, užnešimui bus reikalinga pagalba ir iš Jūsų pusės.
  Yra galimybė užsakyti "4 rankų paslaugą" — siuntos užnešimas dviejų žmonių pagalba. Papildomas mokestis 20 EUR ir tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir tik kai vienos prekės svoris neviršija 60 kg. Tokiu atveju užsakymo formoje "pastaba kurjeriui" turi būti nurodyta — užskoma "4 rankų paslauga" (jei vienos iš pakuočių svoris didesni nei 60 kg, paslauga apmokestinama 40 EUR, jei vienos pakuotės svoris virš 100 kg. paslauga nebeteikiama).